Bicikleta

Shitet nga: Fellne per gjipa Sot 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
: Biçikleta
Prodhuesi: Universal
Modeli: Model Tjeter
Shes bicikleten ne gjendje te rregullt eshte e perdorne,ka dritat para dhe mbrapa ka korpen perpara rrotat i ka numer 26 gjindemi ne Vushtrri 049 847 006 nuk kam Viber thirrje vetem me pages
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim