• Shes bicikleten Black Cross - LEXO •

200 EUR

380 EUR

Shitet nga: DGT - Music 23 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Cross
Urgjent shes bicikleten per marakli e ardhur nga Gjermania.
Black Cross 29 3x8 shpejtesi .Frenat , shpejtesit dhe pedalet te gjitha shimano. Drita led , drita origjinal shimano me dinam . Kronometer profesional me wireles per matjen e shpejtesise , oren , calorit e tj..
Prishtines / Veternik +38345/555/466
DGT - Music
045555466
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione