Publikuar: Gush 04 2022 05:16

Felt XC One 26"

EUR

EUR
Publikuar: Gush 04 05:16
Shikime: 282
Shitet bicikleta Felt

Rami Alumin + Carbon mbrapa
Madhesia M
rrotat 26"
Groupset SHimano DEORE XT
Gjendja teknike dhe Optike OK, pa nevoje per investime !
Ndrrime nuk bej !

Kontakt : Whatsapp/Viber/Telegram :+38343777309
Cmimi 270 euro

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
282
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione