Shes biçikleta të sapoardhura nga Suedia

0 EUR

Shitet nga: Bekim 19 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes 2 biçikleta të sapoardhura nga Suedia, në gjendje të rregullt. Marka të njohura dhe shumë të përshtatshme si mjete udhëtimi dhe sportive. Çmimi: 370 (Monark) dhe 350 (Kayoba).

Numri kontaktues: +38344586683
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione