BIÇIKLET BATAVUS

0 EUR

Shitet nga: Arber 16 Qer 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shese bicikleten e cila me ka ardhur nga holanda bicikleta eshte shume pak e perdorur dhe eshte e firmes batavus ka 7 shpejci drite led para mrapa eshte e kompletuar per te gjithe te interesuarit te me kontaktojne ne nr e tel 049518028
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione