Publikuar: Korr 02 2022 09:18

BIÇIKLETA MCKEINZE 26" E ARDHUR NGA GJERMANIA

EUR

Publikuar: Korr 02 09:18
Shikime: 186
Shitet bicikleta 26 inch e tipit MCKEINZE e sapo ardhur nga Gjermania. Biçikleta eshte prej modeleve te reja, eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e rujtne.

bicikket, bicikleta, biciklete, bicikleten, bike, vilispis, bicikletat etj.

Biciklet, bicikell, biçiklet, biçikleta, biciklla, vilispic
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
186
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione