Biciklet ne Gjendje Shum te mir

200 EUR

Shitet nga: Nexhat Tahiri 03 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
SHES BICIKLET NE GJENDJE SHUM TE MIR E RUAJTUR SIQ SHIHET DHE NE FOTO E ARDHUR NGA GJERMANIA PER MESHUM KONTAKNONI NE NUMRIN 045 359 407 OSE NE VIBER +37745359407
Nexhat Tahiri
045359407
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione