Shes biciklete gjendje te rregullt

150 EUR

Shitet nga: Berati 18 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Vushtrri
Shes bicikleten gjendje te rregullt guma te reja frenimi koahnicat me ule me krilla mbrotese ne goma tip top shum e leht me vozit 7 kg bicikull esht e zvicrres me 21 shpejci boj edhe ndrrim me naj skuter nese duhet me shtu pare shtoj edhe pare dhe ni ajfon 5 ekom gjendje te rregullt me.gjith bixikull kan ardh pej zvicrre i jam dyt e shtoj edhe pare ok glm per mirkuptim kush do qe interesohet ajfoni eka qmimin 40 euro e bicikleta 110 se aty dyjat i perfshij me ni qmim mirpo ktu pi ceku kshu se ajfoni ka ket qmim nese shkojn bashk me bicikull nese kerkohen ndamas ajfoni ka qmimin 50 euro qmimet jan te diskutushme vetem te jemi serioz ne shitblerje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione