Publikuar: Gush 09 2019 10:16

Shitet

EUR

Publikuar: Gush 09 10:16
Shikime: 1
shitet biqikleta
SCOTT GENIUS (Gjerman)
SHIMANO DEORE XT
FULL SUSPENSION
27 shpejtesi
Madhesia trupit M
Materijali KARBON
Amortizeri para FOX 160mm
bllokatori i amortizerave ne timon
frenat me vaj ELIXIR AVID
disqet AVID 185mm
rrota DT SWISS
goma MAXIS 2.4 (te reja)

biqikleta eshte ne gjendje te rregullt,shum e ruajtur dhe e pershtatshme per vozitjet ne bjeshke por po ashtu edhe ne qytet

cmimi 650.00
+38344382992
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344382992

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione