BICIKLET ME DISQE

99 EUR

Shitet nga: BENI 16 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
BICIKLETA ESHT NE GJENDJE TE RREGULLT medhesia 28-qe e pershtatshme per asfalt dhe rrug rurale posedon amortizera funksional para dhe p[as goma te reja etj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione