Razor Xsc Shimano me disqe

320 EUR

380 EUR

Shitet nga: Aldi 10 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes bicikleten Razor XSC HT (High technology) Mountain bike e sapo ardhur nga Austria ne gjendje perfekte dhe eshte shum e ruajtur si e re eshte origjinale ajo ne foto , ka dy disqe , frenat me glicerin shimano , Goma te reja 26 , bandashat SPORT , materiali ALUMIN , shala origjinale , pjeset shimano deore , amortizerin me bllokad , bicikleta gjendet ne Gjakovë. - VIBER : +377 45 272016 Cmimi i diskutueshem.
TAGS : shimano xt , urgjent , biciklet , bicikleta , shitet , giant , cube , dynamics , scott , trek , lapierre , specialized , mtb , canyon , KTM , downhill , sport , GT , BULLS , rock shok , focus , drite , helmet , veshje ... TAGS
Leaflet
Në fillim