Biciklete

350 EUR

450 EUR

Shitet nga: liridoni 19 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes bicikletat ne gjendje te rregullte te gjithat jom me disqe dhe me glicerin mundeni mi pa edhe live qmimet i kan ne foto bres blers serioz mund te me lajmroni edhe ne viber bej ndrrim me ndinje skuter
Leaflet
Në fillim