Biciklet wheeler 6.3

240 EUR

Shitet nga: Xhiti 12 Pri 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Biciklet e rujte e firmes wheeler me disqe dhe vaj e importuar nga zvicra Mundeni me kintaktu ne viber qmimi fiks kush miret me bicikleta e din qmimin e sej qe eshte shum i lir normalisht kushton mbi 350 euro e perdoren plus
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione