U shit flm merrjep

0 EUR

Shitet nga: /// 20 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
*Shes bicikleten Shimano (trasher) , Bicikleta është e paisur me bandasha & guma të reja , Amortizimi është me ule (oil) , ka frenim dhe ndrrim të shpejtësive në një vend.
Arsyja e shitjes është se nuk e përdori ma , Po ashtu nuk është e vozitur qe një kohë të gjat.
Kujdes: Bicikleta ka në defekt (dhëmbëzorin mbrapa po ashtu dhe ceven e ulsës (shalës).
Shitet me qimim të arsyeshëm dhe të lir
+Viber & WhatsApp..
Leaflet
Në fillim