pajisje per action camera

3 EUR

Shitet nga: biciklisti Sot 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
mbajtes gjoksi per action camera qmimi 15 euro
shtipalke per action camera qmimi 5 euro
mbajtes koke per action camera qmimi 5 euro
selfiestick hapet deri 49 cm qmimi 10 euro
mbajtes per kamere e zeze qmimi 3 euro
mbajtes i kameres e verdhe-sarit per uje qmimi 3.5 euro JAN SHIT !!
mbajtes i kameres per timon te bicikletes e zeze e shkurte dhe e gjate qmimi 3.5 euro
mbajtes i kameres ner shale te bicikletes,e kuqe qmimi 4.5 euro
mbajtes per kamere per helmete 2 copa te zeza,qmimi 1.5 euro per cope

fotot jan nga interneti por nese dikujt i interesojn me shume foto i dergoj origjinalet ne inbox

kam edhe mbajtesa per timon te bicikletes,qmimin dhe fotot i dergoj ne inbox
adresen e email-it e shkruani te sakt se po ndodh po e shkruajn falso e nuk po kam mundesi me u pergjigj se po me kthehet qe nuk ekziston email adresa ose mundeni numrin e telefonit ta shkruani une ju pergjigjem ne viber ose whatsapp
biciklisti
Leaflet
Në fillim