Bicikleta ferrari cx50 italy

650 EUR

Shitet nga: ferrari 25 Shk 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shitet Bicikleta ferrari cx50 ne gjendje te regullt shum pak e perdorur me pasije Shimano dhe me frena me disqe .

Ndrimi Mundshem me Iphone ose me fellne 17-18 coll per audi a4
Nr kontakt ne viber +38649561992
ferrari
044237810
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione