Dorza Boksi

Shitet nga: Blend 07 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes dorza Boksi Nga Markat Me te Njohura dhe me qmime te ndryshme
Madhesi te ndryshme si p.sh.
4oz
6oz
8oz
10oz
12oz
14oz
Kontakt 045 809 337
Shitje me shumice dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim