Jelek Ortopedik - Oferta në përfundim 045 511 355

Shitet nga: XHERI 25 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 EUR   15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Jelek Ortopedik - Oferta në përfundim
dhe ju ndalon dhembjen në shpinën tuaj.Jelek Ortopedik 12magnetik i cili ju ndihmon që të keni qëndrim të drejtë
Përfito nga oferta me Zbritje
Nga 29.99€ Për Vetëm 19.99€
Porosit në inbox transporti falas në të gjithë teritorin e Kosovës
Viber +37745511355
Pagesa pas pranimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim