Kimona Te Karates

Shitet nga: Blend Dje 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes Kimona per Karate Me Numra Te Ndryshem Duke Filluar Nga Numri 110 e deri ne 190.cm
Kimonat Shiten te reja pa perdor konplet e nalta te poshtat edhe brezi i bardhe si fillestar.
Qmimi per komplet 18 Euro I Pa Diskutueshem.
Kontakt.045 809 337
Me shumice dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim