Paisje fitnesi

Shitet nga: Artan 24 Maj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet paisja e fitnesit shih foton + 1 teg 3 kg dhe 2 tega te punuara me beton
Mund te ushtroni kembet edhe te perdoret per ushtrime tjera me tega te interesuarit te lajmrohen gjithashtu edhe ne viber +38345444270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim