Paisje fitnesi

Shitet nga: Blend Dje 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes paisjen per ushtrime fizike kryesisht per muskujt e barkut e quajtur Ab King paisjet jane shum kualitet dhe te pershtatshme per fitnes,shtepi e tjera.
Qmimi me 50% zbritje nga 120euro ne 60 euro.
Sasia e limituar .
Kontakt 045 809 337 te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim