Paisje profesionale Matrix g3

Shitet nga: Hetem 08 Qer 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Te ardhura nga gjermanija qmimi i arsyshem komplet.ose me copa ose me ndrrim po qshtu edhe invertar fjoka gjithses 45 presek te ndara nga 15
Kamer dhe alarmi gjithashtu aparat kafe per zyre etj
Ju mirpres..viber +38344283381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim