Pajisje fitnesi

Shitet nga: Abedin 21 Tet 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 51 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Kam dy pajisje fitnesi,njera pajisje eshte trake vrapuese dhe tjetra eshte pajisje e dridhjes per humbje peshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim