Qendra e dobësimit Ferizaj

Shitet nga: Bahri Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet Qendra e Dobësimi XBODY Ferizaj e kompletuar e vetmja e keti lloji ne Kosove
Shitet komplet me Lokal
dhe vetem Mjetet
Pres blers serioz

https://www.facebook.com/265866473555039/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim