Rrjeta Me Porosi

Shitet nga: Blend Dje 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes me madhesi te ndryshme. Punojm edhe me porosi sipas dimenzioneve Rrjeta ka trashesi prej 4 milimetrave. Kontakt ne telefon 045 809 337
Poashtu edhe Sipas Porosive Te Caktuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim