Rrjeta Me Porosi

Shitet nga: Blend Sot 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Rrjeta futbolli te portave me madhesi te ndryshme. Si dhe shes rrjeta mbrojtese mbrapa portes me madhesi te ndryshme. Punojm edhe me porosi sipas dimenzioneve Rrjeta ka trashesi prej 4 milimetrave. Kontakt ne telefon 045 809 337
Poashtu edhe Sipas Porosive Te Caktuara.
Leaflet
Në fillim