Shesim paisje te ndryshme për Fitnesse

Shitet nga: Razim 03 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Vegla te ndryshme per Palestra Fitnessi
Si dhe shum te tjera
VIBER: +37744555645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim