Thes boksi

Shitet nga: Blend Dje 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes Thase Boksi
80x30cm
90x30cm
100x30cm
120x30cm
120x35cm
180x35cm
Si dhe me Ngjyra Te Ndryshme
Qmimi Nvaret Sipas Madhesise.
Si dhe thase te KickBoksit me madhesi te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim