Triceps+Biceps machine

Shitet nga: Razim 28 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 40 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shitet maqina qe kombinohet per stervitje të tricepsit dhe bicepsit e pershtatshme per klube fitnessi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim