Vegla Fitnesi

Shitet nga: sportcenter 16 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten veglate Fitnesit ne gjendje shum te mir ,
veglat jan ne gjendje shum te mir mbi 30 copa
me qmim shum te volitshem ejani dhe binduni .
Bëjm shitjen edhe te ndara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim