FIZIOTERAPI⭕️⭕️Aparat Medio Multisono

1 800 EUR

Shitet nga: Lavdrim 23 Maj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet urgjentisht aparati per Fizioterapi ne gjendje shume te mire teknike dhe shume pak i perdorur.
Aparati posedon komplet elektroterapine(TENS,RIF,Sonodoreze,rrymen Diadinamike,ultrazerin me dy koka).
Kontakt‼️: vetem VIBER +38344720000
TEL- +38344524985
Leaflet
Në fillim