AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi

Shitet nga: Besnik Belegu Sot 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
AIRBIKE Bike CROSSFIT PAISJE Fitnesi
Dergesa kryhet brenda 72 oreve ne gjithe teritorrin e Kosoves.
Paisjet jane te reja dhe kane garancion nga prodhuesi 1vjet.

Na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim