MAKINAVE PER FITNES

Shitet nga: Maja 10 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
makinave per fitnes (Life Fitness, Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Techno Gym Selection line , Sybex , ) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 20 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet. (
Kompania jonë pajisur fitnes Centra në këtë qytet në Kosovë ( Prishtine, Peje, Prizren, Ferizaj, Viti, Rahovac, Gjilan)
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim