Paisje per biceps

Shitet nga: remzi begolli Dje 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Jem Distributore i disa brendeve te proteinave.
dhe paisjeve per fitnes
ose ne www.proteinplus-ks.net
383 44 889662
Iso protein eshte produkti me perqindje me te lart te proteines qe absorbohet shpejt nga trupi.00 karbohydrate 00 yndyr ideale per sportist qe dojn humbje peshe dhe definim vetem definim kjo n varet prej stervitjeve dhe ushqimit tjete qka han gjat dites.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim