Paisje per palester, vegla fitnessi

10 EUR

100 EUR

Shitet nga: dritan 14 Nën 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim paisje te perdorura per palestra te markave life fitness, technogym dhe panatta. Kemi vegla force si dhe paisje kardio , traka vrapimi, orbitreka, bicikla, stepa etj. Palestra komplet apo vegla veç e veç. Foto origjinale te magazines.
Leaflet
Në fillim