Orbitrek profesional

200 EUR

Shitet nga: daut krasniqi 11 Tet 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
shitet orbitreku profesional i cili i ka te gjitha settings si pulsi ,shpejtesia rates per minute ,etj . dhe ka kapacitet deri 170 kg per person ...na kontaktoni ne viber 044684395vetem bleresit serioz
orbitreku po shitet me kete cmim te lire vetem qe jam duke u vendos ne banese te re dhe s kam vend ,gjithashtu fal ksaj pajisje duke ushtruar 20 min ne dite kam arritur te humb 20 kg per 2 muaj e gjysme ...orbitreku eshte ble 390 euro
daut krasniqi
044684395
Leaflet
Në fillim