Proteina WEIDER

Shitet nga: remzi begolli Dje 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Jemi distributor i brendit te proteinav te par ne Bot WEIDER me eksperienc 80vjeqare dhe nder me te mirat,me te cilen i kan prekur majet e suksesit te gjith bodybuilderet me te famshem
JOE WEIDER eshte themelues i kti brendi i cili eshte edhe themelues i MR OLIMPIA .
Brend eshte Amerikan per eu e ka piken ne Hamburg te Gjermanis.
web : http://proteinplus-ks.net/al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim