Shes paisjet per bodybuilding

Shitet nga: adri Dje 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 33 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes paisjet per bodybuilding me mbajtesen dhe 85 kg pesha, bej ndrrim edhe me skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim