Shes Proteina me shumic dhe pakic

Shitet nga: remzi begolli Dje 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes te gjitha llojet e proteinav me shumic dhe pakic,Distributor i autorizuar per kosove i ketyre brendeve: Activlab sport, Syntech nutrition,real pharm ,superior14 supplements ,Tesla nutrition etj.per me shum ne kontaktoni ne viber ose fan page
https://www.facebook.com/proteinpluskosova/
Viber +383 44889662
WEB : http://proteinplus-ks.net/al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim