Topa per fitnes

Shitet nga: privat 21 Tet 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes topa fitnesi te firmes se njohur ''BODY DOME''PRODUKT GJERMAN
Është i pershtatshem per femra dhe meshkuj,ideal per cdo nivel palestre,produkt cilesor dhe i rehatshem ,ofron shume pozicione stervitjeje ,forcon,hollon dhe ndihmon te HUMBNI PESHE!Ky top mundëson ushtrime në shtëpi dhe palester, është praktik dhe mund të bartet gjithkund.Ofron shumëllojshmëri ushtrimesh për çdo grup të muskujve!njashtu edhe per balans te trupit.
Qmimi eshte mjaft i volitshem.PER TI PAR ARTIKUJ TON ,NE RUBRIKEN QFAR KERKON SHTYP. 044262003. PASTAJ KERKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim