Traka e vrapimit

350 EUR

Shitet nga: Visar 16 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet traka e vrapimit ne gjendje te rregullt
Me shume programe vrapimit
Kontrollon dhe mat pulsin
Mban deri 110 kg

Ju lutem kontaktoni permes telefonit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione