Kettler MULTI-FITNESS

Shitet nga: Mimi 27 Korr 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shesim pajisjen me cmime te arsyeshem, eshte funksionale dhe shume pak e përdorur.
Leaflet
Në fillim