Rrroshulla dhe gjyestik

3 EUR

Shitet nga: hasip 10 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Rroshullat qe po i shet arsyea eshte se nuk me vyjne rrotat i ka te gumes dhe vin 3 rrota te tjera qmini eshte 3euro

Gjuestikin po e shes sepse nuk me duhet se e kam edhe nje tjeter qmimi eshte 3 euro

Facebook :hasip.jashari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione