Pushk ajrore

Shitet nga: Artoni 26 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Esht shum e mir ..umarex german.
4.5 mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim