Shin per M48

Shitet nga: Alban 05 Tet 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shitet shina per optik e cila montohet ne M48 e ardhur nga amerika.
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim