Shiten derbi treja prej gjermanije

Shitet nga: Florim 04 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten derbi treje prej gjermanije per pushk
045 588 491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim