Shitet batarija per gjueti 25 ero

Shitet nga: Batari 28 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
She's batarin per gjueti batarija asht shum e fuqishme e ka edhe bushein e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim