dylbi nate

Shitet nga: bici Dje 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Dylbi nate digjitale gjithashtu munden edhe diten me u perdor posedojn filter special dylbit jane te reja te ardhuna nga gjermania.kan 8 her zum si dhe IR per naten me 7 fuqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim