Dylbi nate

Shitet nga: bici Dje 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Dylbi nate bresser te ardhuna nga gjermania ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim