HS 9×19 mm MOS THIRR PA LEJE NDRRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: Privat. Sot 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
SHITET PISTOLETA HS 9 MODELI STANDARD, KALIBRI 9×19MM KAPACITETI I KARIKATORIT 16+1 SHUM PAK E PERDORUR E BLERE NE VITIN 2018 PISTOLETA VJEN KOMPLET ME KOFERIN E SAJ, PAISJET PASTRUESE DHE NJE KARIKATOR REZERV . ËSHTË PRODHIM KROAT, SPRINGFIELD.
ARMA SHITET VETEM PERSONAVE QE KAN PELQIM NGA MINISTRIA E PUNVE TE BRENDSHME NUK SHITET PER PERSONA QE NUK KAN PELQIM PER ARME ADEKUATE. JU LUTEM MOS THIRRNI JU QE NUK KENI PELQIM ( LEJE ) NASNI MNYR NUK SHITET PERVEQ ME PELQIM ME REVOLE VJEN EDHE QANTA PER BARTJE SI DHE 20 COPE FISHEK . MUNDESI NDRRIMI ME VETUR OSE NAJ SEN QE MKONVENON POR GJITHSESI AJ QE E MER ARMEN DUHET TE KET PELQIM NGA MPB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim