Radiolidhje

Shitet nga: Kujtim 26 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shiten radiolidhjet ne gjendje perfekte.Per me shum kontaktoni ne tel/ viber: +38345672864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim